Міжнародна молодіжна організація "Навчись говорити НІ" +38 (044) 221-31-51, +38 (093) 925 74 00

ngn.org.ua@gmail.com

Загальні відомості.

Молодіжна громадська організація «Навчись Говорити Ні» спільно з волонтерами різних організацій вже більше 35 років вирішують проблеми молоді в майже 180-ти країнах світу.

В Україні активісти міжнародної молодіжної організації «Навчись Говорити Ні» допомагають молодим вирішувати їх проблеми вже 6 років, в партнерстві з іншими громадськими організаціями. В 2009-2010 роках, вже проводились турніри по футболу серед молоді «Кубок СМЕ» та «Молодіжна ліга Чемпіонів», численні концерти, шоу для талановитої молоді «Молоді Таланти» та мотиваційні лекції, через які, молодіжна організація «Навчись Говорити Ні»  позитивно впливала на молодь.

Молодіжної організація «Навчись Говорити Ні» - це команда молодих хлопців і дівчат , які активно і з користю проводять час. НГН проводить активну роботу серед молоді, вже було організовано різні проекти та заходи; численні турніри з футболу, баскетболу, тенісу; зимові та літні табори; студентські конгреси і мотиваційні тренінги. Особливу увагу НГН приділяє моральному зростанню, відносинам у родині, інтелектуальному, професійному розвитку. Так само активно бере участь у соціальних проектах та акціях.

Завдяки цій роботі життя багатьох молодих змінилася в кращу сторону.

Місія і завдання організації

Сприяння соціально – культурному, економічному та духовному розвитку української молоді шляхом участі та ініціювання низки ініціатив, спрямованих на всебічний розвиток та реалізацію молоді України.

 Завдання:

  1. Пропаганда здорового способу життя;
  2. Формування особистості підлітків та молоді;
  3. Виховання віри в себе, в свої сили;
  4. Пробудження в молодих людях внутрішньої потреби до самовдосконалення;
  5. Психологічна, юридична, педагогічна допомога молоді;
  6. Сприяння організації здорового дозвілля молоді, відволікання від криміногенних груп, шкідливих звичок;
  7. Створення належних соціально-економічних, морально-психологічних умов для повноцінного життя підлітка та молодої людини, оптимального її розвитку й виховання, зміцнення здоров’я;

 

 

 

Поділиться в соц. мережах:

Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в Одноклассники
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Яндекс
Опубликовать в Google Buzz