Міжнародна молодіжна організація "Навчись говорити НІ" +38 (044) 221-31-51, +38 (093) 925 74 00

ngn.org.ua@gmail.com

29 Сентябрь 2014

Коментарі:

0
 Сентябрь 29, 2014
 0
1111111
Категорія: НГН 2014, НГН 2015

 

nauchis-govorit-net-arena-gidroparka-041

Ось і прийшла черга України прийняти естафету масштабної події, яка зараз проходить по всьому світі, мотиваційного шоу-проекту «Навчись Говорити Ні».

nauchis-govorit-net-arena-gidroparka-02Літо триває …. Осінь, вересень … і, як не дивно, прекрасний літній теплий день … Така погода не могла не порадувати, так як концерт проходив в Місті Спорту під відкритим небом - Арена для пляжного футболу в Гідропарку. У цьому місці, в суботу, 13 вересня, зібралося багато молодих, які очікували майбутню подію …

Шоу-проект розпочався зі спортивних змагань — Батл ПАТРІОТІВ. 6 команд боролися за перемогу. Було п’ять різних етапів завдань для команд: Біг в ластах по піску, Мега скакалка, Біг в потрійних штанях, Битва гладіаторів і Бій сумоїстів. Переможцем Батлу Патріотів стала команда «Клан Бурбонів». Вітаємо !!!!!

А далі — виступ зірок української естради, які підтримали подію «Навчись Говорити Ні». Серед запрошених - Світлана Тарабарова, Сергій Гладир. Також на цю подію приїхав чемпіон України з Бітбоксу — Саша Мельник / FastLipZ /, а також фіналісти шоу-проекту «Україна Має Талант» Дмитро Масюченко та Андрій Чехменок / CheAnD /.

nauchis-govorit-net-arena-gidroparka-1Виступив також гість з Бразилії, спеціаліст з мотивації — Жилсимар Таборда, який розповів про те, як важливо навчитися говорити «НІ» поганим речами і говорити «Так» здоровому способу життя, для того щоб бути щасливою людиною.

На підтвердження цих слів — приклад життя двох молодих хлопців Жені і Антона, які навчилися говорити «НІ». Кожен із них був залежний від різних наркотиків в минулому, але Женя занадто пізно зміг сказати НІ наркотикам. Наркотик вразив його нервову систему, і через це він не може більше ходити.

Антон зміг зупиниться раніше і відмовитися від наркотиків. Його здоров’я відновилося і він зміг створити щасливу сім’ю, досягає успіху на роботі і взагалі щаслива людина. Женя звернувся до всіх присутніх із закликом сказати «НІ» поганим речами якнайскоріше, поки це ще можливо.

І в продовження концерту — виступ кращих молодих талантів цього літа. Поппінг, естрадний вокал, speed кубик, бітбокс, реп, реггі, фаєршоу — те, що побачили і оцінили наші глядачі на концерті. Який же номер був найбільш незвичайним? Хто був кращим? Кожен для себе це визначив сам, а наше незалежне журі проголосувало і нагородило переможця мотиваційного шоу-проекту «Навчись Говорити Ні».

Отже, перемогу серед талантів завоювали Стрєльцов Ярослав та Олена Лебединська, що продемонстрували чарівне шоу з справжнім вогнем (фаєршоу) .

nauchis-govorit-net-arena-gidroparka-2І, звичайно ж, в кінці всіх очікував розіграш планшета ASUS Google Nexus 7 new. І дістався він 12-ти річному Річарду, який святкував свій день народження саме в цей день. Ось такий подарунок !!!!

Після оголошення переможців, всі-всі-всі отримали МОРОЗИВО … Смачне завершення «гарячого» дня …

Подія «Навчись Говорити Ні» щороку проходить по всьому світі. Не пропусти наступного року !!!

 

——————————————————————————————————————————————

Мотиваційний Шоу-проект «Навчись Говорити Ні» організований за підтримки:

  • Молодіжної організації «Навчись говорити Ні» http://ngn.org.ua/
  • Молодіжного руху «Сила Молодих Європа». http://molodej.org/
  • Туристичного оператора «СВ-Груп» http://sv-g.kiev.ua/
  • Компанії рекламного текстилю «Комфорт енд Бізнес» http://www.b-comfort.com.ua/
  • Міста Спорту в Гідропарку
  • Газети «Афіша Метро»
  • Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської державної адміністрації. http://sms.gov.ua/

А також величезна подяка Світлані Тарабаровій, Сергію Гладирю, Саші Мельнику, Дмитру Масюченко, Андрію Чехменоку і всім тим людям, які допомагали нам за «лаштунками», без всіх Вас було б неможливо організувати цей проект.

Величезна подяка всім спонсорам цього проекту! Разом ми зробили гарну справу!

nauchis-govorit-net-arena-gidroparka-8 nauchis-govorit-net-arena-gidroparka_01 nauchis-govorit-net-arena-gidroparka_02 nauchis-govorit-net-arena-gidroparka_03 nauchis-govorit-net-arena-gidroparka_04 nauchis-govorit-net-arena-gidroparka_05 nauchis-govorit-net-arena-gidroparka_06 nauchis-govorit-net-arena-gidroparka_07 nauchis-govorit-net-arena-gidroparka_08 nauchis-govorit-net-arena-gidroparka_09 nauchis-govorit-net-arena-gidroparka_10 nauchis-govorit-net-arena-gidroparka_11 nauchis-govorit-net-arena-gidroparka_12 nauchis-govorit-net-arena-gidroparka_13 nauchis-govorit-net-arena-gidroparka_14 nauchis-govorit-net-arena-gidroparka_15 nauchis-govorit-net-arena-gidroparka_16 nauchis-govorit-net-arena-gidroparka_17 nauchis-govorit-net-arena-gidroparka_18 nauchis-govorit-net-arena-gidroparka_19 nauchis-govorit-net-arena-gidroparka_20 nauchis-govorit-net-arena-gidroparka_21 nauchis-govorit-net-arena-gidroparka_22 nauchis-govorit-net-arena-gidroparka_23 nauchis-govorit-net-arena-gidroparka_24 nauchis-govorit-net-arena-gidroparka_25 nauchis-govorit-net-arena-gidroparka_26 nauchis-govorit-net-arena-gidroparka_27 nauchis-govorit-net-arena-gidroparka_28 nauchis-govorit-net-arena-gidroparka_29 nauchis-govorit-net-arena-gidroparka_30 nauchis-govorit-net-arena-gidroparka_32 nauchis-govorit-net-arena-gidroparka_33 nauchis-govorit-net-arena-gidroparka_34 nauchis-govorit-net-arena-gidroparka_36 nauchis-govorit-net-arena-gidroparka_37 nauchis-govorit-net-arena-gidroparka_38 nauchis-govorit-net-arena-gidroparka_40 nauchis-govorit-net-arena-gidroparka_41 nauchis-govorit-net-arena-gidroparka_42 nauchis-govorit-net-arena-gidroparka_43 nauchis-govorit-net-arena-gidroparka_44 nauchis-govorit-net-arena-gidroparka_45 nauchis-govorit-net-arena-gidroparka_46 nauchis-govorit-net-arena-gidroparka_47 nauchis-govorit-net-arena-gidroparka_48 nauchis-govorit-net-arena-gidroparka_49

Поділиться в соц. мережах:

Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в Одноклассники
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Яндекс
Опубликовать в Google Buzz

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>