Міжнародна молодіжна організація "Навчись говорити НІ" +38 (044) 221-31-51, +38 (093) 925 74 00

ngn.org.ua@gmail.com

10 Октябрь 2015

Коментарі:

0
 Октябрь 10, 2015
 0
ngn22
Категорія: НГН 2015

ngn1

Така очікувана подія «Навчися Говорити НІ» в Україні цього року відбулася в суботу, 3 жовтня, о 16.00, у спорткомплексі «Меридіан».

Неможливо описати все, що відбувалося цього вечора: футбол, цікаві конкурси з глядачами, BEATBOX, танці, жива музика, жарти та подача ведучих, розіграш смартфону, шоколад, театр, мотивація спеціально для молодих…

ngn3

Звичайно ж, все розпочалося з футболу. На Футбольному Фесті зіграли дві команди, що вийшли до фіналу у молодіжному футбольному турнірі, який проходив весь вересень. Найсильнішою стала футбольна команда з міста Переяслав-Хмельницький — ГАЙШИН, яка обіграла команду з Києва ОЛІМП.

А в перерві футбольного поєдинку ведучі провели веселі спортивні конкурси для глядачів, звичайно ж, з подарунками!!! Декому вдалося отримати навіть футболку організаторів — Навчися Говорити НІ. Така ж футболка дісталася і найактивнішому глядачеві цього вечора.

ngn7

Футбольний Фест доповнювали і смішні аніматори в костюмах сумоїстів. Вони показували танцювальні рухи, боролися між собою і навіть продемонстрували акробатичні елементи))). Загалом, було весело за ними спостерігати.

Після завершення матчу виступив лауреат чемпіонату України з BEATBOX Богдан. Організація Футбольного Фесту дякує Богдану за виступ і розуміння. Богдан замінив заявленого раніше чемпіона України з BEATBOX Сашу Мельника, що не зміг в силу деяких обставин, виступити на події.

ngn12

Молодіжний рух «Сила Молодих» підготувало спеціальну театральну постановку, в ній розповідалося про студента, який не приділяє уваги ні своєму життю, ні своїй сім’ї, не думає про своє майбутнє, проводить час лише у розвагах… І ось в один прекрасний день перед ним з’явилася смерть… Театр змусив замислитися молодих про сенс свого життя. Скільки молодих не цінують своє життя, витрачають його на непотрібні речі і вмирають…

Продовжив спеціальний гість з Бразилії Рафаель де Жезус, який показав на прикладі, як неправильне ставлення до різних сфер свого життя може заважати молодій людині розвиватися у своєму житті.

А далі — нагородження команди-переможця, танці та… шоколад… кожному. І, звичайно, розіграш смартфону!!!

ngn10

Також найактивніший молодий, який прийшов на Фест з великою компанією, отримав приз від наших спонсорів — Мережі sport & spaСертифікат до спортивного клубу на всіх друзів.

Також дякуємо всім спонсорам, які допомогли у проведенні Футбольного Фесту «Навчися Говорити НІ».

………………………………………………………………………………………………………………………………………

tipograf-77x70 logo-cb-119x70 LOGO-CME-22-120x70 logo-NGN2014-ua-new-70x70 sport-77x70 sv-group21-119x70

………………………………………………………………………………………………………………………………………

Таким було «Навчися Говорити НІ» цього року. Сподіваємося, що всім сподобалося, залиште свої коментарі. Не пропустіть цю подію в наступному році !!!

Поділиться в соц. мережах:

Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в Одноклассники
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Яндекс
Опубликовать в Google Buzz

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>