Міжнародна молодіжна організація "Навчись говорити НІ" +38 (044) 221-31-51, +38 (093) 925 74 00

ngn.org.ua@gmail.com

7 Ноябрь 2014

Коментарі:

0
 Ноябрь 7, 2014
 0
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Категорія: Apito Final

Ми вже вдома, в Україні … Час пролетів так непомітно. Три дня в Молдові … Три дня футболу …

Автобус з молодіжною організацією «Навчись говорити Ні», молодіжним рухом «Сила Молодих Україна» і футбольною командою виїхав з Києва пізно вночі з напутнім брифінгом і хорошими побажаннями. А дорога з нами ніколи не буває нудною. Кордон пролетіли на одному диханні …

І ось, Молдова. Перед очима — пагорби, жовтуваті дерева … Молдова зустріла нас красивою зеленувато-жовтуватою осінньою природою і теплою погодою днем (вранці та ввечері тут було холодно)).

І звичайно ж, дуже тепло нас зустріли господарі — молодіжний рух Молдови — Forţa Tinerilor. Було цікаво поспілкуватися з хлопцями, побачити тих, кого бачили раніше тільки на фото в соціальних меражах. Разом після одного із матчів ми сходили на піцу)).

Нас розмістили не в самому Кишиневі, а на базі відпочинку недалеко від міста, куди ми їздили тільки поїсти і переночувати)). Відпочивати нам було ніколи. За ці три дні відбулося три матчі між трьома країнами — Україна, Молдова і Румунія, в двох з яких грала наша команда з України.

І ось результати:
• Україна — Румунія 12: 0;
• Румунія — Молдова 9: 2;
• Україна — Молдова 9: 0.

Наша команда показала, як потрібно грати і перемагати. ЗНАЙ НАШИХ !!!!

Звичайно, частина перемоги можна приписати і вболівальникам))). Так як підтримували і вболівали за команду ми, ніхто не підтримував … Також Сила Молодих Україна підготувала для всіх невеликий сюрприз — виступ танцювальної команди. Це було здорово !!!!

Звичайно, всього описати неможливо. Можна тільки сказати, що Молдова запам’яталася гостинністю, привітністю, теплотою і … виноградом)).

Чекаємо ваших коментарів !!!!

OLYMPUS DIGITAL CAMERAfutbol-znaj-nashix-sme-ukraina-v-moldove 38 futbol-znaj-nashix-sme-ukraina-v-moldove 44futbol-znaj-nashix-sme-ukraina-v-moldove 1 OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERAfutbol-znaj-nashix-sme-ukraina-v-moldove 37OLYMPUS DIGITAL CAMERAfutbol-znaj-nashix-sme-ukraina-v-moldove 53OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA futbol-znaj-nashix-sme-ukraina-v-moldove 62futbol-znaj-nashix-sme-ukraina-v-moldove 64futbol-znaj-nashix-sme-ukraina-v-moldove 61futbol-znaj-nashix-sme-ukraina-v-moldove 58futbol-znaj-nashix-sme-ukraina-v-moldove 60OLYMPUS DIGITAL CAMERAfutbol-znaj-nashix-sme-ukraina-v-moldove 33OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAfutbol-znaj-nashix-sme-ukraina-v-moldove 22futbol-znaj-nashix-sme-ukraina-v-moldove 63 OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA futbol-znaj-nashix-sme-ukraina-v-moldove 32futbol-znaj-nashix-sme-ukraina-v-moldove 45 OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAfutbol-znaj-nashix-sme-ukraina-v-moldove 57futbol-znaj-nashix-sme-ukraina-v-moldove 59futbol-znaj-nashix-sme-ukraina-v-moldove 23futbol-znaj-nashix-sme-ukraina-v-moldove 17futbol-znaj-nashix-sme-ukraina-v-moldove 25futbol-znaj-nashix-sme-ukraina-v-moldove 24 futbol-znaj-nashix-sme-ukraina-v-moldove 26futbol-znaj-nashix-sme-ukraina-v-moldove 28OLYMPUS DIGITAL CAMERAfutbol-znaj-nashix-sme-ukraina-v-moldove 46futbol-znaj-nashix-sme-ukraina-v-moldove 47futbol-znaj-nashix-sme-ukraina-v-moldove 48futbol-znaj-nashix-sme-ukraina-v-moldove 49futbol-znaj-nashix-sme-ukraina-v-moldove 50futbol-znaj-nashix-sme-ukraina-v-moldove 51futbol-znaj-nashix-sme-ukraina-v-moldove 52 futbol-znaj-nashix-sme-ukraina-v-moldove 55OLYMPUS DIGITAL CAMERA futbol-znaj-nashix-sme-ukraina-v-moldove 39futbol-znaj-nashix-sme-ukraina-v-moldove 41

Поділиться в соц. мережах:

Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в Одноклассники
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Яндекс
Опубликовать в Google Buzz

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>